Tools

Προτεραιότητα στον Πολίτη

Δημοτική και Τοπικές Κοινότητες

Δημοτική Κοινότητα Άργους Ορεστικού
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας
1    Αναστασίου Παντελίνα του Βασιλείου
2    Αντωνιάδης Παύλος του Νικολάου
3    Αργυρίου Χριστίνα του Δημητρίου
4    Ευσταθιάδης Χαρίλαος του Νικολάου
5    Καραγεωργίου Ζωή του Ιωάννη
6    Μουτζίκης Δημήτριος του Γεωργίου


Τοπική Κοινότητα Αγίου Ηλία
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
1    Μπουρινάρης Παναγιώτης του Αθανασίου
2    Μωραΐτη Βερώνη του Βασιλείου


Τοπική Κοινότητα Αμμουδάρας
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
1    Βασιλειάδου-Κοκκίνου Αρετή του Δημοσθένη
2    Μουσουλή Αλεξάνδρα του Δημητρίου


Τοπική Κοινότητα Αμπελοκήπων
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
1    Βασιλειάδης Κωνσταντίνος του Στεργίου
2    Κοβάτσης Διαμαντής του Ιωάννη
3    Τρυφόπουλος Θωμάς  του Κωνσταντίνου


Τοπική Κοινότητα Ασπροκκλησιάς
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
1    Βλαχόπουλος Ευθύμιος του Φωτίου
2    Σιδόπουλος Ηλίας του Στεργίου
3    Χονδρογιάννη Ξανθούλα του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Βογατσικού
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
1    Γκασιώνης Στέργιος του Ζήση
2    Γκόγκου-Μπάγγου Αναστασία του Γεωργίου
3    Σαρακατσιάνος Δημήτριος του Αθανασίου
4    Τσιτσιπάτης Κωνσταντίνος του Παναγιώτη


Τοπική Κοινότητα Βράχου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
1    Κυριαζόπουλος Θωμάς του Βασιλείου
2    Κυρκόπουλος Μιλτιάδης του Χρήστου


Τοπική Κοινότητα Γέρμα
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
1    Αναγνωστοπούλου Αφροδίτη του Εμμανουήλ
2    Ευαγγέλου Χαράλαμπος του Ιωάννη
3    Ζυγούρας Νικόλαος του Αθανασίου
4    Τάσιος Λάζαρος του Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα Διαλεκτού
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
1    Λαμπροπούλου Βικεντία του Βασιλείου
2    Λιολιόπουλος Αθανάσιος του Γεωργίου


Τοπική Κοινότητα Καστανόφυτου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
1     Ζώτης Κυριάκος του Δημητρίου
2    Κάρτζος Άγγελος του Βασιλείου


Τοπική Κοινότητα Κωσταραζίου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
1    Βλάχος Κωνσταντίνος του Χαραλάμπου
2    Βολογιάννη-Στέφου Μαργαρίτα του Ιωάννη
3    Τριανταφυλλίδης Βασίλειος του Παντελή
4    Φορέττας Κωνσταντίνος του Αναστασίου


Τοπική Κοινότητα Λάγκας
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
1    Θεοχάρης Δημήτριος του Χρήστου
2    Παπαϊωάννου Μαρία του Παναγιώτη


Τοπική Κοινότητα Λακκωμάτων
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
1    Βλάχος Απόστολος του Εμμανουήλ
2    Μπατσέλας Πέτρος του Δημοσθένη


Τοπική Κοινότητα Μελανθίου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
1    Τοκατλίδης Ηλίας του Γεωργίου
2    Χατζημιχαηλίδης Στυλιανός του Βασιλείου


Τοπική Κοινότητα Μηλίτσας
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
1    Αναγνωστόπουλος Βασίλειος του Αθανασίου
2    Αναγνωστοπούλου Θωμαή του Λάμπρου
3    Νίκου Δημήτριος του Νικολάου
4    Πετροπούλου Αικατερίνη του Βασιλείου


Τοπική Κοινότητα Νοστίμου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
1    Παπακωνσταντίνου Καίτη του Κωνσταντίνου
2    Σεριστατίδης Βασίλειος του Γεωργίου


Τοπική Κοινότητα Σπηλαίων
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
1    Ζούπας Μιχαήλ  του Φωτίου
2    Σκεφόπουλος Πασχάλης του Βασιλείου

Τοπική Κοινότητα Σπήλιου

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
1    Καράτζιος Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου
2    Λιάμπρας Ανδρέας του Γρηγορίου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι (Άργος Ορεστικό)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι (Ιωνάς Δραγούμης)