Tools

Προτεραιότητα στον Πολίτη

Το υποψήφιο δημοτικό ψηφοδέλτιο του Πάνου Κεπαπτσόγλου για τον Δήμο Άργους Ορεστικού.

E-mail Εκτύπωση PDF


ΚΕΠΑΠΤΣΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημοσθένη
Υποψήφιος Δήμαρχος

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι


1    Ανδρόνικος Αθανάσιος του Θωμά (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)
2    Βακοπούλου Αθανασία του Βασιλείου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)
3    Βασιλειάδης Ευάγγελος (Σικέρ) του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)
4    Βιτούλας Ανδρέας του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)
5    Γαβριάς Χαράλαμπος του Κωνσταντίνου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)
6    Γκαλίτσας Μηνάς του Αποστόλου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)
7    Διαμαντόπουλος Δημήτριος  του Κωνσταντίνου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)
8    Ζέζος Τιμολέων του Μιχαήλ (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)
9    Θεοδώρου Παναγιώτης  του Θεοδώρου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)
10    Καλτσιάδη-Αναστασίου Μήνα του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)
11    Καράτζιος Αλέξανδρος του Χρήστου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)
12    Κάρτζιος Γεώργιος του Δημητρίου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)
13    Κυριακού Παύλος του Ηλία (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)
14    Κωστόπουλος Βασίλειος του Παύλου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)
15    Λάπα-Καραγιαννίδου Ζαχαρούλα  του Χαριλάου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)
16    Λιολιοπούλου-Πετκανά Βενετία του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)
17    Μακρής Βασίλειος του Χρήστου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)
18    Μουσουλής Χρήστος του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)
19    Μπελονάκη-Πρώϊου Αφροδίτη  του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)
20    Μπούκλα-Παπαγεωργίου Βασιλική του Δημητρίου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)
21    Μπουμπάρης Δημήτριος του Περικλή (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)
22    Μπουτσιάδης Σωτήριος  (Τσέγας) του Στεργίου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)
23    Νάσκου-Δεμιρτζίδου Θωμαή (Μιμή) του Δημητρίου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)
24    Νένου Μαρία του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)
25    Ξανθόπουλος Αναστάσιος του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)
26    Παγκουλίδου-Χατζή Μαρία του Δημητρίου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)
27    Σπυρόπουλος Ζαχαρίας  του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)
28    Τατσίδης Φώτιος  του Σταύρου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)
29    Τσουλουκίδου-Κόζαρη Παρασκευή (Βίβια) του Ευσταθίου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)
30    Φιλιάδης Στέργιος  του Παναγιώτη (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)
31    Χατζηκυριακίδης Νικόλαος του Κωνσταντίνου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΩΝΟΣ ΔΡΑΓΟΥΜΗ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1    Αναγνωστόπουλος Χρυσόστομος του Αντωνίου  (Εκλογική Περιφέρεια Ίωνος Δραγούμη)
2    Γκάσα Δήμητρα του Πάντου (Εκλογική Περιφέρεια Ίωνος Δραγούμη)
3    Δίγκα-Σιδέρη Βιργινία  (Βέρα) του Κωνσταντίνου (Εκλογική Περιφέρεια Ίωνος Δραγούμη)
4    Εμμανουήλ Χρήστος  του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Ίωνος Δραγούμη)
5    Ιωαννίδης Δημήτριος του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Ίωνος Δραγούμη)
6    Κανδύλης Κωνσταντίνος του Στεργίου (Εκλογική Περιφέρεια Ίωνος Δραγούμη)
7    Καραδήμου Ευθαλία του Κωνσταντίνου (Εκλογική Περιφέρεια Ίωνος Δραγούμη)
8    Λιάντζης Γεώργιος του Ευθυμίου (Εκλογική Περιφέρεια Ίωνος Δραγούμη)
9    Μουράτη Ξανθίππη του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Ίωνος Δραγούμη)
10    Μπουζιάνης Γεώργιος του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Ίωνος Δραγούμη)
11    Ξανθόπουλος Δημήτριος του Αντωνίου (Εκλογική Περιφέρεια Ίωνος Δραγούμη)
12    Σουλιώτης Χρήστος  του Κωνσταντίνου (Εκλογική Περιφέρεια Ίωνος Δραγούμη)
13    Τζήκα-Δόλλα Βάϊα (Βαΐτσα) του Δημητρίου (Εκλογική Περιφέρεια Ίωνος Δραγούμη)
14    Χατζής Πέτρος του Χρήστου (Εκλογική Περιφέρεια Ίωνος Δραγούμη)



Δημοτική Κοινότητα Άργους Ορεστικού
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας
1    Αναστασίου Παντελίνα του Βασιλείου
2    Αντωνιάδης Παύλος του Νικολάου
3    Αργυρίου Χριστίνα του Δημητρίου
4    Ευσταθιάδης Χαρίλαος του Νικολάου
5    Καραγεωργίου Ζωή του Ιωάννη
6    Μουτζίκης Δημήτριος του Γεωργίου


Τοπική Κοινότητα Αγίου Ηλία
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
1    Μπουρινάρης Παναγιώτης του Αθανασίου
2    Μωραΐτη Βερώνη του Βασιλείου


Τοπική Κοινότητα Αμμουδάρας
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
1    Βασιλειάδου-Κοκκίνου Αρετή του Δημοσθένη
2    Μουσουλή Αλεξάνδρα του Δημητρίου


Τοπική Κοινότητα Αμπελοκήπων
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
1    Βασιλειάδης Κωνσταντίνος του Στεργίου
2    Κοβάτσης Διαμαντής του Ιωάννη
3    Τρυφόπουλος Θωμάς  του Κωνσταντίνου


Τοπική Κοινότητα Ασπροκκλησιάς
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
1    Βλαχόπουλος Ευθύμιος του Φωτίου
2    Σιδόπουλος Ηλίας του Στεργίου
3    Χονδρογιάννη Ξανθούλα του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Βογατσικού
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
1    Γκασιώνης Στέργιος του Ζήση
2    Γκόγκου-Μπάγγου Αναστασία του Γεωργίου
3    Σαρακατσιάνος Δημήτριος του Αθανασίου
4    Τσιτσιπάτης Κωνσταντίνος του Παναγιώτη


Τοπική Κοινότητα Βράχου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
1    Κυριαζόπουλος Θωμάς του Βασιλείου
2    Κυρκόπουλος Μιλτιάδης του Χρήστου


Τοπική Κοινότητα Γέρμα
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
1    Αναγνωστοπούλου Αφροδίτη του Εμμανουήλ
2    Ευαγγέλου Χαράλαμπος του Ιωάννη
3    Ζυγούρας Νικόλαος του Αθανασίου
4    Τάσιος Λάζαρος του Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα Διαλεκτού
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
1    Λαμπροπούλου Βικεντία του Βασιλείου
2    Λιολιόπουλος Αθανάσιος του Γεωργίου


Τοπική Κοινότητα Καστανόφυτου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
1     Ζώτης Κυριάκος του Δημητρίου
2    Κάρτζος Άγγελος του Βασιλείου


Τοπική Κοινότητα Κωσταραζίου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
1    Βλάχος Κωνσταντίνος του Χαραλάμπου
2    Βολογιάννη-Στέφου Μαργαρίτα του Ιωάννη
3    Τριανταφυλλίδης Βασίλειος του Παντελή
4    Φορέττας Κωνσταντίνος του Αναστασίου


Τοπική Κοινότητα Λάγκας
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
1    Θεοχάρης Δημήτριος του Χρήστου
2    Παπαϊωάννου Μαρία του Παναγιώτη


Τοπική Κοινότητα Λακκωμάτων
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
1    Βλάχος Απόστολος του Εμμανουήλ
2    Μπατσέλας Πέτρος του Δημοσθένη


Τοπική Κοινότητα Μελανθίου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
1    Τοκατλίδης Ηλίας του Γεωργίου
2    Χατζημιχαηλίδης Στυλιανός του Βασιλείου


Τοπική Κοινότητα Μηλίτσας
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
1    Αναγνωστόπουλος Βασίλειος του Αθανασίου
2    Αναγνωστοπούλου Θωμαή του Λάμπρου
3    Νίκου Δημήτριος του Νικολάου
4    Πετροπούλου Αικατερίνη του Βασιλείου


Τοπική Κοινότητα Νοστίμου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
1    Παπακωνσταντίνου Καίτη του Κωνσταντίνου
2    Σεριστατίδης Βασίλειος του Γεωργίου


Τοπική Κοινότητα Σπηλαίων
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
1    Ζούπας Μιχαήλ  του Φωτίου
2    Σκεφόπουλος Πασχάλης του Βασιλείου

Τοπική Κοινότητα Σπήλιου

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
1    Καράτζιος Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου
2    Λιάμπρας Ανδρέας του Γρηγορίου